e-booki Android

Aplikacja e-booki Android umożliwia pobieranie i wyświetlanie elektronicznych książek zakupionych w serwisie E-booki, ich katalogowanie i przeglądanie na urządzeniach mobilnych (telefony, tablety) wyposażonych w system operacyjny Android.

Dzięki aplikacji e-booki Android łatwo stworzysz własną bibliotekę e-booków na Twoim urządzeniu mobilnym. Czytając e-booka możesz wykorzystywać zaawansowane funkcje, np. tworzenie notatek, tworzenie zakładek, wyszukiwanie wyrazów.

Aplikację e-booki możesz pobrać z Android Market, tutaj.

 

Aplikację można pobrać tutaj 

Aby pobrać aplikację należy najpierw włączyć możliwość instalowania na urządzeniu aplikacji z nieznanych źródeł (spoza Android Marketu).

Można to zrobić w menu Ustawienia/Aplikacje i zaznaczając opcję "Nieznane źródła (Zezwól na instalację aplikacji spoza rynku)".

Jeśli chcesz otrzymać link do pobrania darmowej aplikacji Ebooki na swój telefon komórkowy lub  tablet wyślij SMS na o treści EB na bezpłatny  numer 8008.

E-booki kupione w serwisie E-booki i oznaczone jako "Na urządzenia mobilne" przystosowane są do czytania w aplikacji e-booki Android.


Aby czytać książki w aplikacji e-booki Android należy

  1. Otworzyć aplikację e-booki
  2. Przejść do serwisu E-booki
  3. Kupić wybranego e-booka w serwisie E-booki
  4. Rozpocznie się automatyczne pobieranie zakupionego pliku. Informacje o statusie tej operacji widoczna jest w pasku powiadomień systemu Android.
    Zakupione e-booki możesz także pobrać wykonując synchronizację w menu Czytelnia.
  5. Otworzyć książkę

Krok 1

Otwieramy aplikację e-booki

 

Krok 2

Przechodzimy do serwisu E-booki

Krok 3

Kupujemy wybraną książkę

 

Krok 4

Przechodzimy do biblioteki

 

Krok 5

Otwieramy książkę

Instalując aplikację E-booki akceptujesz warunki zawarte w Licencji użytkownika